Перший в Україні автоматизований онлайн магазин матраців
Купити топпер або футон без реєстрації і спілкування з персоналом магазину!
Хіти 2016 року - моделі топпери ExoFlex® і ExoFlex® Cocos

Топпери і Футони

ExoFlex®

Топпер innovationDrive ExoFlex® це простий і найдоступніший за ціною безпружинний ортопедичний топпер. Топпер має середню жорсткість. Складається з блоку піни ExoFlex® висотою 3-4 см., Яку спеціально розробили для всієї лінійки Топпери innovationDrive. Виготовлений з нетоксичних матеріалів. Гіпоалергенний. Є екологічно безпечним для здоров'я людини. Має хорошу вентиляцією, влагообменом і тривалим терміном служби. Загальна висота 5 см. Максимальна вага на одне спальне місце до 130 кг.

Вибрати розмір   

ExoFlex® Cocos

Топпер innovationDrive ExoFlex® Cocos це топпер підвищеної жорсткості для людей які займаються спортом або для тих у кого є проблеми зі спиною. Складається з трьох шарів кокосової койри загальною товщиною 3 см. Кокос - виключно натуральний матеріал. Надає Топпери жорсткості і пружності. Виготовляється з горіха кокосової пальми. Гіпоалергенний. Відрізняється відмінними терморегулірующимі і антибактеріальними властивостями. Загальна висота 5 см. Максимальна вага на одне спальне місце до 130 кг.

Вибрати розмір   
Latex або Memory Foam - м'якість або ефект пам'яті?

ExoFlex® Latex

Топпер innovationDrive ExoFlex® Latex це м'який топпер з латексом для людей які ведуть активний спосіб життя і дуже сильно цінують комфорт. Володіє ортопедичними і анатомічними ефектами. Складається блоку латексу висотою 3 см. Латекс - натуральний матеріал, отриманий із соку каучукового дерева. Спінений особливим способом, сік каучукового дерева гевеї відрізняється прекрасною еластичністю, антиалергічні і антибактеріальними властивостями, по праву вважається кращим з м'яких наповнювачів для матраців. Загальна висота 5 см. Максимальна вага на одне спальне місце до 130 кг.

Вибрати розмір   

ExoFlex® Memory

Топпер innovationDrive ExoFlex® Memory це топпер з ефектом пам'яті для людей які ведуть активний спосіб життя і дуже сильно цінують комфорт. Складається з блоку Memory Foam товщиною 3 см. Матеріал Memory - в'язкоеластичний піна, має відкриті осередки, завдяки яким не робить зворотного тиску на м'які тканини людини і не здавлює кровоносні судини. Підлаштовується під вигини тіла. Реагуючи на температуру і вагу тіла, ідеально повторює його контури і рівномірно розподіляє тиск по всій поверхні Топпери. Загальна висота 5 см. Максимальна вага на одне спальне місце до 130 кг.

Вибрати розмір   
Футони

ExoFuton Latex-Cocos

Футон innovationDrive® ExoFuton Latex-Cocos це двосторонній футон підвищеного комфорту (модель 2016 року). Володіє ортопедичними і анатомічними ефектами, латексу, піни ExoForm® і кокосової койри. Складається піни ExoForm® висотою 3 см., Кокосової койри товщиною 1 см. І латексу 2 см. Загальна висота 7 см. Максимальна вага на одне спальне місце до 120 кг.

Вибрати розмір   

ExoFuton Cocos

Футон innovationDrive® ExoFuton Cocos це двосторонній футон підвищеного комфорту (модель 2016 року). Володіє ортопедичними і анатомічними ефектами, з піни ExoForm® і кокосової койри. Складається піни ExoForm® висотою 6 см. І кокосової койри товщиною 2 см. Загальна висота 9 см. Максимальна вага на одне спальне місце до 120 кг.

Вибрати розмір   
Перший в Україні автоматизований онлайн магазин матраців

Як це працює ?

Оформлення замовлення тільки онлайн. У нас немає call-центру!

Обробка замовлень максимально автоматизована.

Немає прихованих витрат і комісій. Ви платите тільки за товар!

Всі товари є в наявності на складах. Термін доставки 2-3 дні.

Як оформити замовлення ? Простіше не буває!

Виберіть модель і розмір.

Натисніть Оформити замовлення.

Заповніть форму і натисніть Підтвердити замовлення.

Усе ! Система сама сформує замовлення і почне готувати до відвантаження.

Ви гарантуєте кращу ціну? Так!

Ми перевіряємо ціни на аналогічні моделі інших фабрик

Якщо ви бачите позначку: Краща ціна: Перевірено

Це означає що ми пропонуємо реально кращу ціну!

При цьому якість нічим не поступається аналогам.

Як мені дізнатися що замовлення оформлене?

Вам прийде підтвердження як тільки замовлення надійшло на склад

У ньому ми повідомимо дату доставки вашого замовлення

Якщо доставляє транспортна компанія

Вони зв'яжуться з вами самі для уточнення деталей

У нас ви можете оплатити будь-який товар картками Visa або MasterCard
Ваші особисті дані в безпеці наш сайт працює по протоколу https:// з шифруванням SSL
ukrmatras.com - Copyright © 2008-2016
Працює на joomiMart CMS - версія 3.1
Права на торговельні марки належать УкрМатрас - копіювання заборонено!