Перший в Україні автоматизований онлайн магазин матраців
Купити матраци без реєстрації і спілкування з персоналом магазину!
Хіти 2016 року - моделі матраців ExoForm® і ExoForm® Cocos

Матраци, Безпружинні матраци

ExoForm®

Матрац innovationDrive® ExoForm® це простий і найдоступніший за ціною безпружинний ортопедичний матрац. Матрац має середню жорсткість. Складається з блоку піни ExoForm ® висотою 14 см., Яку спеціально розробили для всієї лінійки матраців innovationDrive®. Виготовлений з нетоксичних матеріалів. Гіпоалергенний. Є екологічно безпечним для здоров'я людини. Має хорошу вентиляцією, волого обміном і тривалим терміном служби. Поставляється у вакуумній упаковці скручені в рулон (в скрутці). Загальна висота 15 см. Максимальна вага на одне спальне місце до 130 кг.

Вибрати розмір   

ExoForm® Cocos

Матрац innovationDrive® ExoForm® Cocos це матрац підвищеної жорсткості для людей які займаються спортом або для тих у кого є проблеми зі спиною. Складається з блоку піни ExoForm® висотою 14 см. Зверху на який покладено два шари кокосової койри загальною товщиною 2 см. Кокос - виключно натуральний матеріал. Додає матрацу жорсткості і пружності. Виготовляється з горіха кокосової пальми. Гіпоалергенний. Відрізняється відмінними терморегулірующимі і антибактеріальними властивостями. Загальна висота 17 см. Максимальна вага на одне спальне місце до 120 кг.

Вибрати розмір   
Latex або Memory Foam - м'якість або ефект пам'яті?

ExoForm® Latex

Матрац innovationDrive® ExoForm® Latex це м'який матрац з латексом для людей які ведуть активний спосіб життя і дуже сильно цінують комфорт. Володіє ортопедичними і анатомічними ефектами. Складається з блоку піни ExoForm® висотою 14 см. Зверху на який покладено шар латексу завтовшки 2 см. Латекс - натуральний матеріал, отриманий із соку каучукового дерева. Спінений особливим способом, сік каучукового дерева гевеї відрізняється прекрасною еластичністю, антиалергічні і антибактеріальними властивостями, по праву вважається кращим з м'яких наповнювачів для матраців. Загальна висота 17 см. Максимальна вага на одне спальне місце до 130 кг.

Вибрати розмір   

ExoForm® Memory

Матрац innovationDrive® ExoForm® Memory це матрац з ефектом пам'яті для людей які ведуть активний спосіб життя і дуже сильно цінують комфорт. Складається з блоку піни ExoForm ® висотою 14 см. Зверху на який покладено шар латексу завтовшки 2 см. Матеріал Memory - в'язкоеластичний піна, має відкриті осередки, завдяки яким не робить зворотного тиску на м'які тканини людини і не здавлює кровоносні судини. Підлаштовується під вигини тіла. Реагуючи на температуру і вагу тіла, ідеально повторює його контури і рівномірно розподіляє тиск по всій поверхні матраца. Загальна висота 17 см. Максимальна вага на одне спальне місце до 120 кг.

Вибрати розмір   
innovationDrive® - Новинки 2016 року

ExoForm® Latex+Cocos

Матрац innovationDrive® ExoForm® Latex-Cocos це жорсткий матрац підвищеного комфорту (модель 2016 року). Матрац поєднує в собі м'якість латексу і жорсткість кокоса. Володіє ортопедичними і анатомічними ефектами. Складається з блоку піни ExoForm® висотою 14 см. + Шар кокосової койри товщиною 2 см., А що б надати максимальний комфорт, зверху ми поклали шар латексу 2 см. Загальна висота 19 см. Максимальна вага на одне спальне місце до 120 кг.

Вибрати розмір   

ExoForm® 4x4

Матрац innovationDrive® ExoForm® 4x4 це жорсткий матрац підвищеного комфорту (модель 2016 року). Володіє ортопедичними і анатомічними ефектами. Складається з чотирьох повторюваних шарів піни ExoForm® висотою 3 см. І кокосової койри товщиною 2 см. Матрац створений як заміна аналогічної дорожчої моделі де чергуються шари кокоса 2 см. І латексу 3 см., Завдяки цьому користується величезним успіхом. Загальна висота 20 см. Максимальна вага на одне спальне місце до 130 кг.

Вибрати розмір   
ExoForm® висотою 10 і 20 см.

ExoForm® 10 см.

Матрац innovationDrive® ExoForm® 10 це варіант класичного ExoForm зі зменшеною висотою до 10 см. матрац має середню жорсткість. Складається з блоку піни ExoForm ® висотою 9 см. Поставляється у вакуумній упаковці рулонного типу (в скрутці). Загальна висота 10 см. Максимальна вага на одне спальне місце до 100 кг.

Вибрати розмір   

ExoForm® 20 см.

Матрац innovationDrive® ExoForm® 20 це варіант класичного ExoForm зі збільшеною висотою до 20 см. матрац має середню жорсткість. Складається з блоку піни ExoForm ® висотою 19 см. Поставляється у вакуумній упаковці рулонного типу (в скрутці). Загальна висота 20 см. Максимальна вага на одне

Вибрати розмір   
Dormisan (Словаччина)

Dormisan Pluto New

Made in Словаччина. Матрац з ортопедичним і анатомічним ефектом PLUTO під час сну утримує хребет у природному, правильному горизонтальному положенні, і приймає ідеально форму тіла людини завдяки новітній технології латексного пінного блоку. Ортопедичний матрац PLUTO заснований на комбінації з одного боку латексного пінного блоку «Соноцель 28» з висотою 18 см, і одного шару «Соноцель viscoso memory 50» з висотою 2 см. Матрац має максимальний анатомічний ефект.

Вибрати розмір   

Dormisan Nuvola

Made in Словаччина. Ортопедичний ефект: це здатність матраца не тільки максимально точно набувати форми тіла, а й надавати хребту високу ступінь підтримки, перешкоджаючи, таким чином, його викривлення. Скручування - Вакуумна упаковка. Ергономічний ефект. Підвищена аерація. Антибактеріальний. Анатомічний ефект. Матрац має максимальний анатомічний ефект, тобто максимально горизонтально підтримує тіло людини і максимально правильно приймає форму тіла людини.

Вибрати розмір   
Економте гроші - купуйте матрац без реєстрації і спілкування з персоналом!
Перший в Україні автоматизований онлайн магазин матраців

Як це працює ?

Оформлення замовлення тільки онлайн. У нас немає call-центру!

Обробка замовлень максимально автоматизована.

Немає прихованих витрат і комісій. Ви платите тільки за товар!

Всі товари є в наявності на складах. Термін доставки 2-3 дні.

Як оформити замовлення ? Простіше не буває!

Виберіть модель і розмір.

Натисніть Оформити замовлення.

Заповніть форму і натисніть Підтвердити замовлення.

Усе ! Система сама сформує замовлення і почне готувати до відвантаження.

Ви гарантуєте кращу ціну? Так!

Ми перевіряємо ціни на аналогічні моделі інших фабрик

Якщо ви бачите позначку: Краща ціна: Перевірено

Це означає що ми пропонуємо реально кращу ціну!

При цьому якість нічим не поступається аналогам.

Як мені дізнатися що замовлення оформлене?

Вам прийде підтвердження як тільки замовлення надійшло на склад

У ньому ми повідомимо дату доставки вашого замовлення

Якщо доставляє транспортна компанія

Вони зв'яжуться з вами самі для уточнення деталей

У нас ви можете оплатити будь-який товар картками Visa або MasterCard
Ваші особисті дані в безпеці наш сайт працює по протоколу https:// з шифруванням SSL
ukrmatras.com - Copyright © 2008-2016
Працює на joomiMart CMS - версія 3.1
Права на торговельні марки належать УкрМатрас - копіювання заборонено!